Work-Up / Professional Skills and Development Program

Gayrimenkul sektörü, Work-Up “Çalış-Yüksel” eğitimleri ile yeni bir boyut kazanıyor. Broker ve Danışmanlar yeteneklerine göre uzmanlaşıyor, bilgi birikimlerini en üst seviyeye taşıyor.

Work-Up Binax Gayrimenkul tarafından geliştirilmiş, profesyonellerinin yeteneklerini ve geçmiş mesleki tecrübeleri göz önüne alarak, ilgi duydukları veya hakim oldukları gayrimenkul araçlarına ait “kişiye özel” eğitim, saha çalışmaları ile kazanç verimliliği ve sürdürebilirliği konularında en yüksek seviyeye ulaşmalarını sağlayan bir “Mesleki Yetenek ve Gelişim Programı”dır.

Work-Up amacı, profesyonellerin yeteneklerini doğru yönlendirerek, uzmanlık alanlarına hakim olmalarını sağlamak ve eğitim sürelerini daha aktif kullanarak zaman kaybının önüne geçmektir.

Work-Up, profesyonelleri yeteneklerinin ve uzmanlık alanlarının dışındaki eğitim süreçlerine katılma zorunluluğu yaratmadan, sadece kendi uzmanlık konuları ile aynı profesyoneller ile birlikte uygulamalı eğitimler almalarını amaçlayan bir program olarak Türkiye’de ilk kez uygulanan bir sistemdir.

Work-Up tamamı Binax profesyonelleri için programlanmış ve “kişiye özel” bir Mesleki Yetenek ve Gelişim Programı’dır.

Some of our Work-Ups

 • WORK-UP

  BROKER

 • WORK-UP

  CONSULTANT

 • WORK-UP

  HOUSE

 • WORK-UP

  COMMERCIAL

 • WORK-UP

  LAND / ESTATE

Application Form