Hüseyin Güleroğlu

Genel Müdür

1993 İzmir doğumlu. Yaşar Üniversitesi Uluslararası Lojistik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Çalışma hayatına baba mesleği olan gayrimenkul ile adım attı. Son 5 yıldır aktif olarak gayrimenkul sektöründe bulunan Güleroğlu, bölge uzmanlığı ve saha çalışmaları konusunda tecrübeye sahip olup, gayrimenkul değerleme alanında akademik çalışmalar yürütmektedir.

 

Caner Öner

Koordinatör

1987 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünü birincilikle tamamladı. Master Franchise Marka Gelişimi, Franchise Yönetimi, Franchise Satış ve Geliştirme konularında uzun yıllar sistem kurulumu ve eğitim gerçekleştirdi. Yurt İçi ve Yurt Dışında ödüller aldı. Halen Gayrimenkul Sektöründe “İnsanların gayrimenkul sektörüne bakış açışları”, “Gayrimenkul Sektöründe Eğitim ve İş Modelleri” ve “Gayrimenkul sektöründe makro büyüme ve yönetim şekilleri” konularında çalışmalar yürütmektedir.

 

Av. Mürsel Yiğit

 

1994 yılında Eskişehir’de doğdu. Lise öğrenimini İstanbul Kuleli Askeri Lisesi’nde tamamladı. 2012 yılında başladığı Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2016 yılında tamamladı. Avukatlık stajını tamamladığı İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukat olan kurucularından olduğu DMD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir.Uzmanlık alanı Gayrimenkul Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku ve Emlak Komisyon/Sözleşmeleri Hukukudur.

 

Av. Damla Sezen

1993 yılında İzmir’de doğdu.2011 yılında iki üniversitede aynı anda eğitime başlayan Damla SEZEN; 2013 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünü, 2015 yılında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamladı.Avukatlık stajını tamamladığı İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukat olan kurucularından olduğu DMD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir. Uzmanlık alanı Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Taşımacılık Hukukudur.

 

Av. Merve Camuz

1993 yılında İzmir’de doğdu. 2011 yılında başladığı Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2015 yılında tamamladı. Avukatlık stajını tamamladığı İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukat olan kurucularından olduğu DMD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir.Uzmanlık alanı Aile Hukuku, İş Hukuku ve Şirketler Hukukudur.

 

Av. Damlanur Kaya

1992 yılında İzmir’de doğdu. 2011 yılında başladığı İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2015 yılında tamamladı. Avukatlık stajını tamamladığı İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukat olan kurucularından olduğu DMD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir. Uzmanlık alanı Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve Ceza Hukukudur.