NETWORK

Binax Türkiye Ailesi olarak sisteme kattığımız yatırımcılar, hizmet verdiğimiz alıcı ve satıcı havuzu yanı sıra, yurt içi ve yurt dışındaki birçok kamu kurumu ve tüzel kişilikler ile yaptığımız çalışmalar, ailemizin kuvvetli bir gayrimenkul ağına sahip olduğunun en önemli göstergesidir. Ayrıca son dönemde yaptığımız Gold Visa çalışmaları, Kıbrıs Yatırımları ile Vatandaşlık ve Oturum Hizmetlerimiz, ülkemizin en çok gelişme gösteren bölgelerindeki asa, arazi ve proje geliştirme çalışmalarımız Binax Gayrimenkul Türkiye Ailesinin en büyük network sistemini oluşturmaktadır. Binax Türkiye Ailesi olarak önümüzdeki dönemde, Network sistemimizi bir adım dah ileri taşıyarak, sektörde bir ilk niteliğinde olan MCL (Millionaire Customer List) sistemi ile Binax Gayrimenkul Türkiye ofisleri tüm yatırımcıların ortak noktası haline gelecektir.

NİTELİK

Binax Türkiye Ofisleri, sektörün en nitelikli servis ve hizmet kalitesini sunmakla görevlidirler. Gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitemiz, broker ve danışmanlarımız tarafından verilen servis ve destek ile değerlendirilir ve müşteri memnuniyeti ailemiz için en önemli unsurlardan biridir. Sektörün genelinde her bir bireye dokunabilmenin tek yolu olan nihai kullanıcılara verilen "Nitelikli Hizmet", markamız bilinirliğini üst seviyelere taşımak için Binax Gayrimenkul Türkiye ailesinin vazgeçilmez unsurlarından biridir.

NOKTA OFİSLER

Binax Gayrimenkul Türkiye'nin vitrini ve sahadaki yüzü şüphesiz ki franchise ofislerdir. Her binax ofisi bulunduğu bölgenin en iyi noktasında en iyi konumlanan ofisleri olmalıdır.
Her bir Binax Ofisi, Binax Gayrimenkul Türkiye'nin kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak faaliyet gösterir ve "Tek Ses, Tek Marka, Tek Mesaj" mottosu ile hareket eder. Her bir ofis sahibimiz kurduğu network ve sahip olduğu nitelikli hizmet kalitesini Binax Gayrimenkul Ofisi'nde uygular ve kazanç zincirini bu 3 temel unsur üzerine kurgular.
Unutmyaalım ki, marka müşteri yaratır. Ofis güveni sağlar ve broker işlemi gerçekleştirir.

NORMLAR (BİNAX ANAYASASI)

Binax Gayrimenkul Türkiye, Binax ofislerinin faaliyetlerini tek bir çatı olan Binax Normları (Binax Standartları ve Anayasamız) başlığı altında 35 maddeden oluşan bir taslak altında toplamıştır.
Binax Gayrimenkul Normları, sektörün geleceği için belirlenmiş, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve insani değerlere karşı sorumluluk bilincini sağlamak, sektörün algısını ve kalitesini Dünya Standartlarına çıkarmak için belirlenmiştir. Yerli sermaye ile ülkemize yakışan marka konseptinin en önemli ayağı, Binax Gayrimenkul Normlarıdır.

NETLİK İLKESİ

Binax Gayrimenkul Türkiye, Binax kazanç zinciri içindeki her bir kullanıcının, sistem içindeki maddi ve manevi hak ve sorumluluklarda kayıp veya sürpriz yaşamasını engellemiştir.
Sektörde bir ilk olan Netlik İlkesi ile, Binax Gayrimenkul ofisinden danışmanına, alıcılardan satıcılara, kiracılara kadar, her bir kullanıcının hak ve yükümlülüklerinin sınırları, ofisin franchise sözleşmesini imzalaması ile birlikte başlar. Binax Normları ile desteklenir. Böylelikle kazanç zinciri içindeki her birey bilgiye rahatça ulaşabilir ve sistem içindeki sorumlulukların net bir şekilde üstlenir.
Netlik ilkemiz, Binax Gayrimenkul Türkiye olarak çalışma etik ilkelerinden olan "Şeffaflık" esasına göre düzenlenmiştir.