Binax Gayrimenkul Türkiye 2019 Vizyon Toplantısı Gerçekleşti.

Binax Gayrimenkul Türkiye ailesi olarak 2019 vizyon ve misyonumuzu, amaç ve hedeflerimizi anlattığımız toplantımız Binax Gayrimenkul Eğitim Salonu'nda, İstanbul, İzmir ve Kıbrıs ofislerimizin YBS (Yetki Belgesi Sahibi)'leri ile gerçekleşti.

Toplantı da yaklaşık 2 saat süre ile Binax Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Caner Öner, Büyüme Stratejisi, Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Paylaşım/Kazanç sistemleri hakkında yeni dönemde uygulanacak kural ve prosedürleri ofislerimize aktardı.Toplantıda ayrıca Kerberos Yazılım Kurucusu Ahmet Murat Çulha "Kurumsal Sosyal Medya Kullanımı" konu başlığında, özellikle Facebook ve İnstagram üzerinde gayrimenkul pazarlama faaliyetleri ve önemi hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Eğitim panellerinden en önemlisi ise "Taşınmaz Ticareti ve Sözleşmeler Hukuku" konulu panel oldu. DMD Hukuk Kurucu Ortağı Avukat Mürsel Yiğit, yaşanmış örnekler ile birlikte kanunun getirdiği yeni kural ve prosedürleri harmanladığı sunumda oldukça önemli bilgiler paylaşırken, yaşanmış örnekleri anlatırken eğlenceli anlar da yaşandı.

Katılan tüm ofis YBS'lerine teşekkür ediyoruz. Gelecek eğitimlerde tekrar buluşmak üzere.