Binax Gayrimenkul Deniz açıldı.

Binax Gayrimenkul Türkiye ailesi büyümeye devam ediyor.

Ailemizin en yeni üyesi Binax Deniz Gayrimenkul Şemikler, Karşıyaka'da görkemli bir açılışla hizmete başladı. Açılışımızda bizleri onurlandıran İzmir Ticaret il Müdürümüz Sayın Şahin Ersu, İzmir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın Zekeriya Mutlu, Başkan Vekili Sayın Selahattin Arslan, İstanbul Emlakçılar Odası Denetim Kurulu Başkanı Sayın Erkan Ozgur, Mardinliler Federasyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri tüm binax ailesi ofisleri ile birlikte İzmir Emlakçılar Odası Yönetim Denetim Kurulları ve Bölge Temsilcileri ile çok sayıda esnaf ve meslaktaşımız da açılışta bizleri yalnız bırakmadı.

 

Açılışta konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanımız ve İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı MEsut Güleroğlu, "Gayrimenkul sektöründe kurumsallaşma büyük önem arz ediyor.İstanbul, İzmir, Balıkesir, Kıbrıs ve Atina'da şubelerimiz yer alıyor. Önümüzdeki dönemde de yerli ve milli markamızla ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu. Ayrıca İzmir Ticaret il Müdürümüz Sayın Şahin Ersu " Gayrimenkul sektöründe rekabet koşullarının değişmesi bizleri kurumsallaşmaya itiyor. Bu alanda yapılan yatırımlar bizleri mutlu ediyor." dedi.

 

Açılışta konuşma yapan isimlerden biri de İzmir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın Zekeriya Mutlu idi. Mutlu; "Gayrimenkul sektörünün fark yaratan markalarından birinin ofisini açmaktan son derece mutluluk duyuyorum. Her şeye rağmen yılmadan, vazgeçmeden üretmeye ve hizmet etmeye devam eden bu iş insanlarını kutluyorum" dedi.

Açılışımıza katılan tüm dostlarımıza, meslektaşlarımıza ve kamu kurumu Başkanlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, Binax Deniz Gayrimenkul ailesine bol kazanç ve başarılar diliyoruz.