BİREYSEL HİZMETLER

BİNAX TÜRKİYE
 

Gayrimenkul Almak, Satmak / Kiraya Vermek, Kiralamak İstiyorum.

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinizde, geniş alıcı/satıcı/kiracı havuzuna ulaşmak, en güncel ve efektif pazarlama yöntemleri nden ve doğru fiyatlandırma sistemlerinden yararlanmak için Binax Gayrimenkul Türkiye Profesyonelleri’ne ulaşın.

 

Gayrimenkulümün Değerini Öğrenmek İstiyorum.

Gayrimenkullerinizin geleceğini, bulunduğu bölgenin gelişimi ile birlikte ekonomik ve sektörel açıdan inceleyerek, değerini en sağlıklı ve gerçekçi bir şekilde sizlerle paylaşabilmemiz için bize ulaşın.

 

Gayrimenkul Takası Yapmak İstiyorum.

Gayrimenkulünüzü takas yolu ile değerlendirmek ve yeni yatırım kanalları oluşturabilmek için Binax Gayrimenkul Türkiye ailesininden destek almak için tıklayın.

KURUMSAL HİZMETLER

BİNAX TÜRKİYE
 

Kurumsal Alım, Satım veya Kiraya Verme, Kiralama Yapmak İstiyoruz.

İşletmenize ait bir gayrimenkulü satmak/kiraya vermek veya yeni işletmeniz için gayrimenkul alım/kiralama işlemi yapmak için, Binax Gayrimenkul Türkiye “ComPRO” (Commercial Professional) üyelerine ulaşın.

 

Gayrimenkulümün Değerini Öğrenmek İstiyorum.

İşletmenizin varlıklarını en doğru şekilde yönetebilmeniz, gayrimenkullerinizin değerini mali ve ekonomik açıdan en verimli hale getirebilmeniz için bize ulaşın.

 

Proje değerleme ve Profesyonel Satış hizmeti almak istiyorum.

Projelerinizin fizibilite çalışmalarını yaparak, doğru fiyatlandırma sistemi üzerinden en kısa sürede satışını sağlamak için, profesyonel satış ekibi ve konusunda uzman Binax Profesyonllerinden destek almak için tıklayın.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

BİNAX TÜRKİYE
 

Uzaktan Kiralama ve Abone Müşteri Sistemi (nVIP)

Sahibi olduğunuz gayrimenkulleri kiraya vermek, kiracınız ile ilgili “kira takibi” başta olmak üzere tüm süreçleri (aidat, belediye, elektrik, su, doğalgaz vb tüm üyelikler, tadilat, tamirat, dekorasyon) problem çözümleri dahil olmak üzere yönetim sistemimiz ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Binax Gayrimenkul Türkiye “nVIP” sistemi hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

 

Türk Vatandaşlığı ve Oturma İzni Hizmetleri Danışmanlığı

19.9.2018 tarihili Türk Vatandaşlığı kanunu çerçevesinde, ülkemizde 250 Bin USD ve üzerinde yatırım yapan yabancı yatırımcılarımızın vatandaşlık işlemleri için Binax Gayrimenkul Türkiye olarak, konusunda uzman hukukçularımız ve ailemizdeki sektörel profesyonellerimiz ile yatırımcılarımızın hizmetindeyiz. Detaylı bilgi tıklayın.